آخرین خبرها
کرمان ؛ ابتلای حداقل یک نفر در کرمان به بیماری تب کنگو و علت این بیماری ناشی از قاچاق دام آلوده از مرزهای شرقی تایید شد و در این میان کارشناسان به مردم در خصوص شیوع این بیماری هشدار می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، چندی قبل بود که خبری از مرگ یک نفر در استان مازندران بر اثر ابتلاء به بیماری تب کریمه کنگو منتشر شد هر چند این بیماری به صورت جدی جامعه را...

ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۱۱
به گزارش خبرگزاری تسنیم از جیرفت, حجت الاسلام محمدرضا امیری شامگاه دوشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی جنوب استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید در تقویت ارزش های دینی تمام تلاش...
ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۱۲
کرمان ؛ نماینده عالی دولت در استان کرمان خواستار تهیه سند تعالی فرهنگی جنوب استان کرمان شد و گفت: باید فقر فرهنگی این منطقه برطرف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی...

ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۱۳
به گزارش خبرگزاری تسنیم از جیرفت، محسن صمدانی شامگاه دوشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شهرستان های جنوبی با افزایش آمار طلاق و کاهش...
ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۱۴

محسن سعیدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در روبار جنوب اظهار داشت: امسال در سطح 50 هکتار، محصول چای ترش در شهرستان رودبار کشت شده است.

سرپرست جهاد کشاورزی رودبار جنوب افزود:...

ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۱۵
رفسنجان ؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از برخورد با مراکز عرضه کننده قلیان بدون مجوز در رفسنجان خبر داد.

احمد جمالی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری...

ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۱۶
کرمان ؛ نصب چهار پل عابر پیاده در کرمان، عملیات زیرسازی و آسفالت باند کندروی جاده ماهان و وقوع ۳۲۵ حریق در شهر کرمان از جمله اخبار شهرداری کرمان است.

به گزارش خبرگزاری...

ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۱۷
به گزارش خبرگزاری تسنیم از فاریاب, فرود سالاری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه با اعتبار 5 میلیارد و 700 میلیون ریال به اتمام رسیده است.

مدیر تعاون...
ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۱۸
کرمان ؛ رئیس کل دادگستری استان کرمان در خصوص افزایش آمار طلاق در این استان هشدار داد و گفت: باید به دنبال راهکار اساسی در این خصوص بوده و بنیان خانواده ها...
ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۱۹
کرمان ؛ هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان از اهدای عضو یک فرد مرگ مغزی به سه بیمار در کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید گیلانی عصر امروز...

ارسال خبر: ۹ تیر ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۴۸۲۰
کرمان ؛ نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: مراسم جمع خوانی قرآن کریم در کرمان تجلی حضور عاشقانه و اوج بندگی در ماه مبارک رمضان است.

به گزارش خبرنگار...

تبلیغات